Usługi w oparciu o produkty Microsoft

Oferujemy wdrożenia systemów i usług oferowanych przez Microsoft w oparciu o dokładną analizę i dostosowanie rozwiązań do unikalnych potrzeb organizacji. Po wdrożeniu zapewniamy również administrację oraz support w zakresie obsługi oraz optymalnego wykorzystania narzędzi Microsoft.

Poznaj możliwości Nomino!

Zakres Usługi Microsoft

Produkty firmy Microsoft to zestaw sprawdzonych i elastycznych narzędzi możliwych do dopasowania według indywidualnych potrzeb organizacji.
Systemy i narzędzia integrują programy biurowe, rozwiązania chmurowe i rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa zapewniając efektywną i bezpieczną pracę użytkowników.

Active Directory

W obszarze usług katalogowych oferujemy wdrożenie systemu Active Directory, który daje możliwość centralnego zarządzania tożsamościami, dostępem oraz zasobami IT w środowisku sieciowym. Jest to efektywne narzędzie do implementacji polityk, aktualizacji oraz konfiguracji dla całej organizacji.

Microsoft 365

Pakiet Microsoft 365 to także system pocztowy, oferujemy usługę przeniesienia systemu pocztowego do platformy Microsoft 365 oraz administrację systemem po wdrożeniu. Nasze doświadczenie pozwala na przeprowadzenie płynnej
i skutecznej migracji, minimalizując przestoje i zapewniając bezpieczeństwo danych.

Skontaktuj się z nami

    Scroll to Top