Integrator IT Usługi Wdrożeniowe

Nasz zespół specjalistów zapewnia wsparcie, obsługę oraz doradztwo IT
w dziedzinie systemów informatycznych oraz infrastruktury IT.

Poznaj możliwości Nomino!

Integrator IT Usługi Wdrożeniowe

Nasze doświadczenie z szerokiego zakresu wdrożeń i świadczenia usług w IT, zapewni kompleksową i profesjonalną obsługę firmy niezależnie od wielkości. Integracja wielu różnych systemów, baz danych czy aplikacji umożliwia poprawę efektywności działania organizacji oraz pozwala na znaczące usprawnienie przepływu informacji.

Integracje rozwiązań i systemów

Integracja różnych środowisk IT, implementacja rozwiązań Open Source czy systemów ERP zapewnia lepszą efektywność operacyjną organizacji, ponieważ dążymy do optymalizacji i automatyzacji wielu procesów. W Nomino wiemy jak ważna obecnie jest integracja wielu środowisk pracy. Mamy spore doświadczenie w integracjach systemów dla naszych klientów. Tworzymy również dedykowane API na indywidualne potrzeby biznesowe naszych klientów.

Wdrożenie systemów ERP

Specjalizujemy się w produkcji i wdrożeniach systemów ERP. Wdrażamy autorski system ERP Adaptix dedykowany dla firm handlowych. Współpracujemy także z wiodącymi producentami oprogramowania jak np. Comarch

Wdrożenie systemów wspierających biznes

Oferujemy kompleksowe podejście i dobór rozwiązań dostosowanych do profilu i potrzeb działalności. Każde wdrożenie poprzedza dokładna analiza potrzeb biznesowych oraz zaprojektowanie rozwiązania lub systemu w sposób umożliwiający integracje z istniejącymi systemami.
Zapewniamy wsparcie we wdrożeniu, a także obsłudze m.in. systemów kadrowo-płacowych, obsługi celnej czy platform B2B. Oferujemy także szkolenia personelu, aby zapewnić płynną adaptację i maksymalne wykorzystanie nowego systemu. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie odpowiednich technologii, ale także wspieranie w rozwoju i osiąganiu strategicznych celów biznesowych przez naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

    Scroll to Top