Dowiedz się kim jesteśmy
rozwiązania dla twojego biznesu

O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu, konsultingu, wdrażaniu oraz integracji innowacyjnych systemów informatycznych. Naszym celem jest usprawnienie procesów biznesowych, związanych z  zarządzaniem firmą oraz relacjach B2B i B2C. Oferujemy kompleksowe i elastyczne rozwiązania informatyczne, które skutecznie wspomagają komunikację z Klientem, Partnerami i Współpracownikami poprzez dostarczanie usług integracji systemów informatycznych.

Nasza kadra programistów, testerów, wdrożeniowców, administratorów i konsultantów posiada duże doświadczenie i wiedzę z zakresu IT. Ponadto pomagamy naszym Klientom wyznaczać nowe kierunki rozwoju firmy świadcząc usługi konsultingowe w zakresie procesów biznesowych.

Nasza historia

1992
Powstaje firma handlowa FIN zajmująca się sprzedażą części zamiennych do przemysłu.
1995
Dynamicznie rozwija się dział IT w firmie FIN.
2002
Nawiązanie współpracy z grupą europejską Brammer.
2004
Z wewnętrznego działu IT firmy FIN powstaje firma BIOS, w której rozwijane są aplikacje biznesowe i usługi związane z Infrastrukturą IT.
2012
Powstaje firma Nomino Sp. z o.o. założona wspólnie z grupą europejską Brammer (firma powstaje na bazie firmy BIOS). W Nomino kontynuowana jest wcześniejsza działalność oraz dodatkowo stworzony zostaje dział outsourcingu na potrzeby grupy Brammer.
2013
Firma Adapta sp. z o.o. wraz systemem ERP Adaptix zostaje zakupiona przez właścicieli Nomino Sp. z o.o.
2014
Następuje połączenie wszystkich usług IT do firmy Nomino, w tym systemu ERP Adaptix, outsourcingu usług programistycznych dla grupy Brammer, rozwój aplikacji biznesowych i usług w tym głównie platform zakupowych B2B i usług integracji systemów informatycznych.
2017
Dokonuje się podział firmy Nomino sp. z o.o. i kontynuacja działalności bez grupy Brammer.
2018
W Nomino następuje rozwój platformy zakupowej e-zakupy połączonej wraz z rozwojem usług informatycznych. Dodatkowo w dalszym ciągu rozwija się dział Infrastruktury IT świadczący usługi wsparcia w zakresie administracji serwerów, sieci LAN, WAN, VPN, obsługa helpdesku, szkolenia w zakresie bezpieczeństwa danych.
2019
Podpisanie umowy partnerskiej z firmą Comarch.
2019
Potwierdzone certyfikatem TÜV NORD AC090 121/1875/4937/2019 spełnienie normy PN-EN ISO/IEC 27001:2017. Dbamy o najwyżej jakości bezpieczeństwo informacji.
2020
Firma Nomino otrzymuje certyfikat ITIL 4 Foundation
2021
Firma Nomino otrzymuje certyfikat ITIL 4 Specialist Create, Delivery and Support

Mocne strony

nomino
25 lat doświadczenia IT
z systemami dla przemysłu.
nomino
18 lat doświadczenia w Postgresql.
nomino
Tworzenie dedykowanych systemów zakupowych i magazynowych dla przemysłu.

Zaufali nam

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner