Specjalizujemy się w projektowaniu, konsultingu, wdrażaniu oraz integracji innowacyjnych systemów informatycznych. Naszym celem jest usprawnienie procesów biznesowych, związanych z  zarządzaniem firmą oraz relacjach B2B i B2C. Oferujemy kompleksowe i elastyczne rozwiązania informatyczne, które skutecznie wspomagają komunikację z Klientem, Partnerami i Współpracownikami poprzez dostarczanie usług integracji systemów informatycznych.

Nasza kadra programistów, testerów, wdrożeniowców, administratorów i konsultantów posiada duże doświadczenie i wiedzę z zakresu IT. Ponadto pomagamy naszym Klientom wyznaczać nowe kierunki rozwoju firmy świadcząc usługi konsultingowe w zakresie procesów biznesowych.

Nasze umiejętności

PostgreSQL
Zarządzanie sieciami LAN i WLAN
Dedykowane systemy B2B
Kompleksowa obsługa stacji roboczych
i urządzeń biurowych
Zarządzanie i administrowanie infrastrukturą serwerową
oraz systemami operacyjnymi

Wspieramy regionalnie

Kraina Podkarpacie

We współpracy z regionalnymi przedstawicielami gospodarki, nauki i władz samorządowych pragniemy swoją działalnością wesprzeć inicjatywę polepszenia Jakości Życia w Polsce południowo-wschodniej. Naszym celem jest, m.in.:

  • rozwój technologii w regionie,
  • przyciągnięcie krajowych i zagranicznych inwestorów,
  • promocja regionalnego sektora jakości życia.

Powstały w 2012 roku klaster “Kraina Podkarpacie” ma nam pomóc w realizacji tych założeń i wszelkich inicjatyw na rzecz rozwoju regionalnego.

Więcej na temat „Krainy Podkarpacie”