O Nas

Jesteśmy producentem systemu ERP Adaptix. Działamy kompleksowo w zakresie infrastruktury IT, specjalizujemy się we wdrożeniach dedykowanych rozwiązań dla biznesu, wspieramy rozwiązania Microsoft. Świadczymy usługi IT dla przemysłu i handlu, wdrażamy system GLPI dopasowany do firm ze wszystkich branż.

Co nas wyróżnia?

Poznaj Nas

Firma Nomino działa w braży IT od ponad 25 lat. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z obszaru infrastruktury IT. Wdrażamy rozwiązania w zakresie administrowania siecią, wirtualizacji serwerów, zarządzania serwerami oraz tworzenia kopii zapasowych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie użytkowników w ramach usługi Service Desk jako lokalne i zdalne wsparcie. Jesteśmy producentem systemu ERP Adaptix dedykowanego dla firm z branży handlowej. Tworzymy moduły i funkcjonalności według wymagań klientów. Wspieramy również naszych klientów w obszarze integracji systemów, a także przygotowujemy dedykowane API spełniające indywidualne potrzeby biznesowe. Posiadamy ponad 18 lat doświadczenia w Postgresql. Jesteśmy właścicielem GLPI Polska i wdrażamy system GLPI dla różnych przedsiębiorstw z każdej branży. Dostosowujemy funkcjonalności systemu GLPI do indywidualnych procesów klienta.

Misja

Misją firmy Nomino jest świadczenie najwyższej jakości usług IT, które przyczyniają się do rozwoju działalności naszych klientów.

Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami i partnerami opartych na profesjonalizmie i zaufaniu.

Wizja

Nasza wizja to stać się strategicznym partnerem w zakresie projektowania i wdrażania nowoczesnych technologii IT gwarantujących konkurencyjność i zapewniając bezpieczeństwo.

Dążymy do stałego doskonalenia naszych rozwiązań, aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym poprzez innowacyjne podejście do technologii i kompleksowe wsparcie w obszarach infrastruktury IT i integracji systemów.

Branże

Nasz zespół

Fundamentem naszej firmy są pracownicy posiadający szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, dlatego oferujemy optymalne rozwiązania oraz indywidualne podejście dla każdego klienta.

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z różnych obszarów IT. Administratorzy IT, programiści, architekci baz danych, deweloperzy i administratorzy sieci, którzy na co dzień współpracują ze sobą, aby stworzyć najbardziej optymalne i innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów.

Działamy na terenie całej Polski oferując pomoc zdalną oraz lokalne wsparcie.

Skontaktuj się z nami

    Scroll to Top