Bezpieczeństwo IT

Usługi bezpieczeństwa realizowane przez naszych specjalistów zapewniają ochronę sieci firmowej i pozwalają ograniczyć ryzyko wycieku danych do minimum. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa fizycznego i cyberbezpieczeństwa, aby chronić dane przed zewnętrznymi i wewnętrznymi zagrożeniami.

Poznaj możliwości Nomino!

Zakres Usługi Bezpieczeństwo IT

Oferujemy kompleksowy zestaw narzędzi zapewniający zarówno ochronę infrastruktury IT jak i budynków, a także ochronę danych i informacji przed zagrożeniami i atakami cybernetycznymi..

Bezpieczeństwo fizyczne

Bezpieczeństwo fizyczne obejmuje zarówno projektowanie, jak również montaż
i zarządzanie systemami do zapewnienia ochrony obiektów oraz bezpieczeństwa osób i zasobów. System kontroli dostępu, a także monitoring wizyjny pozwolą na kontrolowanie dostępu do określonych stref tylko dla upoważnionych osób. Instalacja systemów alarmowych zapewni dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniami czy kradzieżą. Integracja tych trzech elementów pozwala na osiągniecie wysokiego poziomu zabezpieczeń fizycznych.
Bezpieczeństwo fizyczne to również dobór odpowiednich urządzeń m.in. UPS i agregatów prądotwórczych mających na celu podtrzymanie działania infrastruktury sprzętowej w momencie awarii zasilania.

Bezpieczeństwo fizyczne

Bezpieczeństwo danych

Wdrażamy rozwiązania chroniące dane firmowe przed nieautoryzowanym dostępem, utratą lub uszkodzeniem. Ich celem jest zapewnienie poufności, integralności i dostępności danych.

Nasz wykwalifikowany zespół techników dobierze najbardziej efektywne rozwiązania minimalizujące ryzyko naruszenia danych poprzez wybór i wdrożenie odpowiednich systemów, które pozwolą zabezpieczyć firmowe dane przed wyciekiem, jak również chronić sieć przed zainfekowaniem.

Bezpieczeństwo danych

Skontaktuj się z nami

    Scroll to Top