Oferujemy firmom każdej branży platformę zakupową e-zakupy, która umożliwia dostawcom towarów i usług kompleksowe zarządzanie zamówieniami. System ten jest dedykowany do modelu pracy typu B2B.

Platforma e-zakupy – lepsze rozwiązanie dla Twoich klientów, partnerów i dostawców

Przedsiębiorstwa coraz szerzej realizują swoje procesy zakupowe oraz sprzedażowe w oparciu o Internet. Klienci biznesowi coraz częściej oczekują od swoich dostawców dostępu do platform zakupowych bądź możliwości bezpośredniej integracji za pośrednictwem dostępnych standardów EDI (Electronic Document Interchange). Pojawia się też aspekt mnogości różnych platform zakupowych oferowanych przez dostawców i brak centralizacji procesów zakupowych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów i czerpiąc wiedzę z ponad 20 letniego doświadczenia zaczęliśmy się specjalizować w konsultacji w zakresie procesów zakupowych oraz przygotowujemy analizy projektowe procesów zakupowych w różnych przedsiębiorstwach. Ponadto posiadamy platformę e-zakupy, którą możemy wdrożyć w firmach produkcyjnych oraz handlowych dostosowując proces decyzyjny do struktury danej firmy.

Platforma e-zakupy

 • zintegrowany z procesami wewnętrznymi przedsiębiorstwa
 • współpracujący z systemami klientów w oparciu o standardy OCI (SAP, Oracle) i cXML (Ariba)
 • dostarcza specjalistyczne narzędzia dla Twoich klientów takie jak ofertyzacja, wielopoziomowe zatwierdzanie zamówień, budżetowanie dzięki którym mogą odwzorować swoje wewnętrzne procesy zakupowe

Procurement PunchOut – integracja z systemami zamówieniowymi

Katalogi PunchOut umożliwiają Twojej firmie sprzedaż za pośrednictwem dostępnych obecnie i najpopularniejszych platform zakupowych. Jeśli Twoja firma będzie w stanie odpowiedzieć szybko na zapotrzebowanie potencjalnego klienta to ma szansę zostać preferowanym dostawcą w przyszłości i znacząco zwiększyć swoją sprzedaż.

Za pośrednictwem katalogów PunchOut Twoja oferta i produkty staną się dostępne dla Twoich klientów w ramach wykorzystywanych przez nich platform zakupowych. Katalogi te umożliwiają kupującym dokońywanie zamówień w trybie online.

 • integracja z dostępnymi platformami zakupowymi (Ariba, SciQuest, Coupa, SAP, Unimarket, Oracle, PeopleSoft Punchout, Oracle Punchout, TBlox, Perfect Commerce itp.)
 • integracja z systemami klientów za pośrednictwem standardów EDI

Pełna informacja dostępna w trybie real-time

 • Indywidualne ceny i warunki handlowe dostępne w trybie real-time
 • Aktualne stany magazynowe dostarczane są w trybie real-time wprost z Twojego systemu ERP
 • Zakresy produktów dedykowane dla klienta bądź konkretnego pracownika danego klienta

Zoptymalizowany proces zakupowy

 • Formularze do szybkiego zamawiania, import z pliku tekstowego
 • Listy zakupowe pozwalające na szybkie powtórzenie tego samego zamówienia
 • Pełna historia zamówień