Nomino - usługi IT dla firm

Oferta promocyjna dla firm

Z myślą o małych i średnich firmach przygotowaliśmy zestaw usług, w ramach którego zapewnimy wdrożenie wybranych rozwiązań oraz kompleksowe wsparcie dla firmy w zależności od potrzeb i wymagań biznesowych.

Przygotowaliśmy również specjalną ofertę promocyjną z myślą o organizacjach, które chcą budować lub usprawnić swoje rozwiązania informatyczne.

Dlaczego warto skorzystać z promocji ?

W ramach promocji oferujemy 40% rabatu na wybrane usługi przez okres 6 miesięcy.

Dla Firm, które nie posiadają jeszcze działów lub wparcia IT, jest to doskonały sposób aby wdrożyć systemy i usługi, które zapewnią optymalizację i stabilność w strukturze przedsiębiorstwa na korporacyjnym poziomie, jak również dla organizacji, które chcą rozszerzyć lub wdrożyć nowe rozwiązania IT.

Oferta jest ograniczona czasowo do końca roku 2021.

oferta

Usługi objęte ofertą promocyjną:

 • Service Desk dla 50 użytkowników
 • Monitoring IT do 60 urządzeń
 • wdrożenie komunikatora firmowego wraz z wsparciem
oferta

Jak to działa?

Wybierz usługi, które chcesz wdrożyć w organizacji. Podczas konsultacji, wraz z naszymi specjalistami IT, dobierzemy odpowiednie rozwiązania, które usprawnią działanie firmy, bazując na naszym 25 letnim doświadczeniu w informatyzacji przedsiębiorstw.

Zespół naszych ekspertów z firmy Nomino zajmie się wdrożeniem wybranych usług dla organizacji.  Cena pakieu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranych rozwiązań oraz ilości użytkowników i sprzętu.

oferta

Wsparcie IT w ramach pakietu

Po upływie okresu promocyjnego nie ma konieczności podpisywania dalszej umowy, a przy kontynuacji współpracy stawka pozostaje standardowa.

Wparcie po promocyjnym okresie 6 miesięcy będzie świadczone zgodnie z wcześniej ustaloną ceną per użytkownik lub per maszyna.

Cena za usługi wchodzące w skład pakietu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego oprogramowania, ilości użytkowników, rodzaj sprzętu oraz ilości monitorowanych instancji.

oferta
Kalkulator usług

  Liczba urządzeń
  biurowych w firmie:

  1-1011-5051-100101 - 5001000<

  Liczba pracowników
  biurowych w firmie:

  10-5051-200201-10001000<

  Godziny wsparcia
  miesięcznie:

  <1011-2526-5050<

  Ile maszyn będziesz
  backup-ować:

  <1011-2526-5050<

  Ile urządzeń IT
  chcesz monitorować:

  <1011-2526-5050<

  Systemy operacyjne wykorzystywane w firmie:
  WindowsLinuxOS XiOSAndroidInne

  Programy do wdrożenia:
  System GLPIMonitoring ITActive DirectoryMicrosoft 365System BackupFirmowy manager hasełTelefonia VoIPSystem ERPProgramy antywirusoweKomunikator firmowyWirtualizacja serwerówService DeskInne aplikacje

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Firma

  Telefon

  Napisz do nas i umów się na darmową konsultację! Skontaktuj się z nami!